ZASPOKAJANIE POTRZEB FINANSOWYCH MŚP

Zakres usług

Wartość potrzeb finansowych, którą oceniamy na najczęściej oczekiwaną przez przedsiębiorców mieści się w przedziale:

001-hand.svg

80 tys - 2 mln zł

dla pożyczek

002-agreement.svg

100 tys - 10 mln zł

dla poręczeń

003-money.svg

300 tys - 5 mln zł

dla inwestycji kapitałowych

Przy potrzebach finansowania działalności MŚP na wyższe kwoty także jesteśmy w stanie znaleźć właściwe źródło finansowania i najtańsze rozwiązania, wymaga to jednak szczegółowego omówienia potrzeb i oczekiwań przedsiębiorcy w ramach indywidualnych spotkań lub wideokonferencji.

Naszym Klientom oferujemy wsparcie w całym procesie ubiegania się o finansowanie ich potrzeb bieżących i projektów inwestycyjnych i rozwojowych, uwzględniając pomoc przy zbieraniu koniecznych informacji i dokumentów, opracowaniu dokumentacji na potrzeby finansowania, co oznacza także, gotowość do bezpośredniego kontaktu z biurami rachunkowymi, po uzyskaniu odpowiedniego pełnomocnictwa.

W razie potrzeby wspieramy przedsiębiorcę w uzyskaniu odpowiednich zabezpieczeń w tym poręczeń oferowanych pożyczek lub kredytów bankowych.

Opieramy finansowanie głównie na środkach publicznych z funduszy pomocowych UE. Działamy we wszystkich 16 województwach;

Ponieważ dostępność środków finansowych jest uzależniona od regionu i aktualnych ofert instytucji publicznych oraz poszczególnych funduszy pożyczkowych i poręczeniowych, regionalnych funduszy rozwoju i innych instytucji oferujących środki na finansowanie MŚP, istotne jest aby działać skutecznie, znając zasady przyznawania funduszy w poszczególnych regionach, rozumiejąc potrzeby przedsiębiorców i umiejąc dopasować ich możliwości i zdolność finansową do dostępnych w całym systemie właściwych produktów.

My to zapewniamy

Naszym celem jest wspieranie wszystkich przedsiębiorców zarówno tych doświadczonych, inwestujących w rozwój firmy, jak i stawiających pierwsze kroki w biznesie, w zakładaniu własnej działalności gospodarczej.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

Biuro

ALTER NATUS SP. Z O.O.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 113 296 29 89

Formularz kontaktowy

    Umów bezpłatną konsultację