ALTER NATUS SP. Z O.O.

Kim jesteśmy

AlterNatus sp. z o.o. to niezależny doradca finansowy, głównie pomagający przedsiębiorcom zdobywać pożyczki i kredyty unijne dla firm. Proponujemy właścicielom firm szeroki wachlarz usług, które pozwolą im rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Przede wszystkim oferujemy rozwiązania związane z finansowaniem działalności Mikro oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw (w skrócie MŚP) w tym także firm jednoosobowych (jednoosobowych działalności gospodarczych, w skrócie JDG).
Na czym polega nasza praca? Pomagamy w pozyskiwaniu funduszy unijnych (w naszej ofercie znajdują się między innymi: kredyty unijne dla firm oraz pożyczki unijne dla firm). Oferujemy doradztwo finansowe dla firm, wspieramy swoich klientów w procesie ubiegania się o finansowanie – między innymi pomagamy kompletować potrzebną dokumentację. Jeśli udzielisz nam pełnomocnictwa, możemy reprezentować Twoją firmę w kontaktach z biurami rachunkowymi.
Alter Natus to doradca kredytowy, któremu możesz zaufać! Nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym podczas pracy w: bankach i towarzystwach funduszy inwestycyjnych, a także w ramach współpracy z funduszami pożyczkowymi. Naszym priorytetem są dobro i zadowolenie klienta, dlatego staramy się znaleźć jak najkorzystniejsze dla niego i jego firmy rozwiązania. W trakcie współpracy jesteśmy w stałym kontakcie ze swoimi klientami, ponieważ wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i wzajemne zaufanie.
Potrzebujesz finansów dla swojego biznesu? Uzyskać pożyczki unijne dla firm oraz kredyty unijne dla firm pomoże Ci AlterNatus. Zapraszamy do kontaktu!
Nie wiesz, czy kredyty i pożyczki unijne dla firm są dla Ciebie i Twojej firmy? Pozwól nam to ocenić i Ci wyjaśnić!

32000000

wolumen uruchomionych kredytów

96

skuteczności w pozyskiwaniu finansowania

15

lat w branży

80

klientów z polecenia

ZASPOKAJANIE POTRZEB FINANSOWYCH MŚP

Zakres usług

Czego możesz spodziewać się, podejmując współpracę z nami? W AlterNatus zajmujemy się:

002-budget.svg

szeroko rozumianym doradztwem finansowym,

w tym poradą w wyborze sposobu finansowania, opartym na indywidualnej analizie kondycji Twojego przedsiębiorstwa.

001-document.svg

wsparciem na każdym etapie procesu finansowania,

w tym: pomoc w opracowaniu i skompletowaniu niezbędnej na potrzeby finansowania dokumentacji, reprezentację Twojej firmy w kontaktach z biurami rachunkowymi – po udzieleniu przez Ciebie odpowiedniego pełnomocnictwa.

003-antivirus.svg

pomocą w uzyskaniu właściwych dla Ciebie zabezpieczeń

(poręczeń pożyczek i kredytów bankowych, gwarancji bankowych lub ubezpieczeniowych) – jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, jednakże to nie zawęża obszaru naszych działań – świadczymy usługi we wszystkich 16 województwach kraju.

Wartość potrzeb finansowych, którą oceniamy na najczęściej oczekiwaną przez przedsiębiorców mieści się w przedziale:

001-hand.svg

80 tys - 2 mln zł

dla pożyczek

002-agreement.svg

100 tys - 10 mln zł

dla poręczeń

003-money.svg

300 tys - 5 mln zł

dla inwestycji kapitałowych

Przy potrzebach finansowania działalności sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) na wyższe kwoty także jesteśmy w stanie znaleźć właściwe źródło finansowania, będące jednocześnie najtańszym rozwiązaniem. Wymaga to jednak szczegółowego omówienia potrzeb i oczekiwań przedsiębiorcy w ramach indywidualnych spotkań lub wideokonferencji.
Zaufaj specjalistom i postaw na profesjonalne doradztwo kredytowe dla firm! Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie.

POZNAJ

Nasze produkty

Potrzebny Ci zastrzyk gotówki, który pozwoli Twojej firmie wejść na wyższy poziom? Zapraszamy do współpracy z Alter Natus! Pomożemy Ci wykorzystać oferty instytucji finansujących z jak największą korzyścią dla Twojego biznesu.
W jaki sposób można pozyskać środki finansowe? Istnieją dwa typy źródeł finansowania przedsiębiorstw:
✔️ wewnętrzne – wkład własny, amortyzacja, zysk (netto) oraz wpływy ze sprzedaży aktywów.
✔️ zewnętrzne – kredyty bankowe, pożyczki unijne, obligacje, dotacje, leasing czy faktoring.

Rynek usług finansowych stale się rozrasta i być może w przyszłości pojawią się nowe formy finansowania. Jednakże już teraz wachlarz wyboru jest szeroki – kluczowe jest znalezienie opcji, która będzie najbardziej odpowiadała Twojemu biznesowi. W tym właśnie pomoże Ci Alter Natus! Nasi doradcy finansowi podpowiedzą Ci, które źródło finansowania zewnętrznego przyniesie Twojej firmie rozwój i największe korzyści. Następnie wspólnie będziemy ubiegać się o przyznanie go Twojej firmie. Interesuje Cię pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych ? Świetnie trafiłeś/aś! Alter Natus oferuje między innymi doradztwo finansowe dla firm i wsparcie na każdym etapie procesu jakim jest pozyskiwanie środków unijnych.
Czekamy na kontakt z Twojej strony!
Dowiedz się więcej o sposobach finansowania:

002-investment.svg

Pożyczka inwestycyjna ze środków unijnych

Dowiedz się więcej
004-investment.svg

Pożyczka rozwojowa ze środków unijnych

Dowiedz się więcej
001-money.svg

Pożyczka płynnościowa ze środków unijnych

Dowiedz się więcej
005-idea.svg

Pożyczka na rozwój działalności gospodarczej start-up < 24mce ze środków unijnych

Dowiedz się więcej
003-transfer.svg

Kredyty i pożyczki obrotowe

Dowiedz się więcej
006-agreement.svg

Poręczenia kredytów i pożyczek

Dowiedz się więcej
007-bank.svg

Gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe

Dowiedz się więcej
001-hand.svg

Kredyty i promesy bankowe oraz inwestycje kapitałowe

Dowiedz się więcej

ZESPÓŁ

dariusz.jpg

Dariusz Wieloch

menadżer
Luiza Ciesielska

Luiza Ciesielska

menadżer

Zasady współpracy

Każdej firmie do prężnego działania i ciągłego rozwoju niezbędne są środki finansowe. Umożliwiają one inwestycje w nowe technologie czy wysokiej klasy specjalistów. Na rynku obecnie dostępnych jest wiele źródeł finansowania – które wybrać, by przyniosło jak największe korzyści Twojej firmie? W AlterNatus ułatwiamy swoim klientom przede wszystkim pozyskiwanie kredytów unijnych, kredytów i pożyczek bankowych. Nasi wykwalifikowani eksperci oferują Ci swoje doradztwo kredytowe dla firm, a zatem podpowiedzą Ci, na które źródło finansowania najlepiej się zdecydować i podpowiedzą, jak najsprawniej przejść przez proces finansowania. Więcej o naszych usługach dowiesz się z zakładki Zakres usług.

Rozpoczęcie współpracy z nami to tym samym zasięgnięcie pomocy w ubieganiu się o finanse na bieżące wydatki i rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Od skorzystania z usług AlterNatus dzielą Cię tylko cztery proste kroki:

1

Przedsiębiorco wypełnij formularz

2

Oczekuj na kontakt

3

Podpisz umowę współpracy

4

Przejdźmy proces finansowania

Nie czekaj, skontaktuj się z nami, wypełniając formularz.

Partnerzy

Współpracujemy z funduszami pożyczkowymi, poręczeniowymi, bankami, funduszami seed i veture, a także:

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

Biuro

ALTER NATUS SP. Z O.O.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 113 296 29 89

Formularz kontaktowy

    Umów bezpłatną konsultację