NASZE PRODUKTY

Pożyczka inwestycyjna ze środków unijnych

Cel

Pożyczka czy kredyt dla firm z dofinansowaniem unijnym pozwoli Twojej firmie wskoczyć na wyższy poziom! Zainteresowało Cię pozyskiwanie środków unijnych? Dowiedz się więcej!

Pożyczka inwestycyjna ze środków unijnych ma na celu finansowanie wydatków związanych z utrzymaniem bieżącej działalności firmy i zapewnieniem jej płynności finansowej.

  • Inwestycje polegające na wdrożeniu innowacji produktowych, procesowych, marketingowych i organizacyjnych
  • Inwestycje w nowoczesne maszyny i urządzenia oraz sprzęt produkcyjny w celu wprowadzenia na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług,
  • Inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa zwiększające skalę ich działalności, wzrost zasięgu oferty, tj. inwestycje, które w sposób mierzalny / wymierny przyczynią się do zwiększenia skali działalności Przedsiębiorstwa i / lub zwiększenia zasięgu jego oferty, np. wprowadzenie nowego produktu / usługi, poszerzenie rynków zbytu.

Zainteresowało Cię pozyskiwanie funduszy unijnych? Alter Natus oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych, takich jak na przykład: kredyt dla firm ze wsparciem unijnym. Zapraszamy do kontaktu!

Kwota finansowania:

Od 1 00 000 zł
do 1 500 000 zł

Terminy:

Spłata do 7 lat

Oprocentowanie:

od 0% – 1,44%

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

Biuro

ALTER NATUS SP. Z O.O.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 113 296 29 89

Formularz kontaktowy

    Umów bezpłatną konsultację